Вчера и днес ми писаха и звъняха много хора – съученици, състуденти, колеги, приятели на майка ми. Благодаря много за засвидетелстваното уважение към нея! Понеже често ме запитваха дали е удобно да дойдат да я изпратят, бързам да уточня: разбира се!
Благодаря и на всички познати и непознати, изказали ми съболезнования. Опитах се да отговоря на всички, неуспешно, но и да не съм отвърнал нещо лично, оценявам дълбоко жеста!
