„Един за друг сме сътворени…Един за друг сме създадени…Един за друг сме обречени…„
Пожелание за едно новородено бебе
Да е здрав като гранит,да е силен, гласовит,да е весел и щастлив,да е много работлив.Да ви радва от сърце –малкото добро момче! :):):)
Танц!
Тя танцува, а той я гледа с насълзени от щастие очи ! ОБИЧАТ СЕ. Тя иска да каже , че го обича на всички, но баща ѝ я следи и тя не смее дори да му се усмихне , защото бащата ще я убие ! Момчето иска да кресне на бащата , но той му е шеф! […]
Началото
Началото е поставено.Край няма. Няма и да има.Когато вървяхме по плажа – тя имаше алтернативна връзка…
Сега
Сега сме само аз и ти. Няма други. Няма предатели. Няма лицемери. Няма. Сами сме. Двамата ще решим съдбата на нашата връзка